Logo Centrum Wspierania Rad Pracowników

Biuletyn i ankieta dla rad pracowników

Uwaga! To jest archiwalna aktualność przeniesiona ze starej strony – mogą występować techniczne problemy w sposobie wyświetlania treści

Zachęcamy do lektury nowego numeru biuletynu dla rad pracowników – Peryskop. Głównym tematem jest nowelizacja ustawy o ramowych warunkach informowania i przeprowadzania konsultacji z pracownikami. Prosimy również o wypełnienie ankiety, przygotowanej specjalnie dla rad.

W biuletynie piszemy m.in. o pracach nad projektem nowelizacji ustawy, spotkaniach konsultacyjno-sieciujących z radami pracowników i pierwszych wnioskach, wynikających z rozmów (całość można przeczytać poniżej).

Przygotowaliśmy również dla Państwa specjalną ankietę. Chcemy jak najdokładniej poznać skalę problemów stojących obecnie przed radami pracowników. Po wypełnieniu prosimy odesłać ankietę na adres: malgorzata.jankowska@grupainspro.pl lub faxem (42 630 17 49) do końca stycznia 2016 roku.

Wyniki ankiet będą potrzebne do przygotowanie raportu o sytuacji rad pracowników w Polsce. Zostaną wykorzystane w tworzeniu nowego projektu, w działaniach rzeczniczych na rzecz nowelizacji ustawy.

Wszystkie rady pracowników zapraszamy do współpracy.

belka_pobierz

logo fio