Logo Centrum Wspierania Rad Pracowników

Co rady pracowników chcą przekazać decydentom?

Uwaga! To jest archiwalna aktualność przeniesiona ze starej strony – mogą występować techniczne problemy w sposobie wyświetlania treści

Przed nami dwa wydarzenia w Łodzi i w Warszawie, podczas których INSPRO poruszy tematykę rad pracowników. Zachęcamy rady do współpracy.W kolejności chronologicznej, pierwsze wydarzenie to posiedzenie Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego Województwa Łódzkiego (15 września 2016). Drugie, dzień później, to konferencja konsultacyjna Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, organizowana w Warszawie przez Ministerstwo Rozwoju.

Mamy nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie w dotarciu na oba spotkania i zaprezentowaniu przygotowanego wspólnie z Państwem projektu nowelizacji ustawy o radach pracowników.

W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o włączenie się w działania. Czekamy na  Państwa wskazówki, które mogłyby nam pomóc w doborze najcelniejszych argumentów. Prosimy o ich nadsyłanie. Jeśli wydarzyło się coś, co koniecznie powinno zostać zaprezentowane w trakcie spotkań, prosimy o informację. Cenny jest każdy pomysł, opinia, osobista refleksja. Razem przygotowaliśmy projekt nowelizacji, razem walczmy o wprowadzenie go w życie.  

Korespondencję prosimy nadsyłać mailem na adres: malgorzata.jankowska@grupainspro.pl

Wyrazy otuchy, wsparcia i solidarności również mile widziane. Pozdrawiamy!

logo fio