Logo Centrum Wspierania Rad Pracowników

Forum jak szyte na miarę

Uwaga! To jest archiwalna aktualność przeniesiona ze starej strony – mogą występować techniczne problemy w sposobie wyświetlania treści

Zachęcamy wszystkie rady pracowników do włączenia się w przygotowanie Ogólnopolskiego Forum Rad Pracowników – 14 czerwca 2016.

Dobre forum powinno być jak szyta na miarę odzież — idealnie dopasowane do potrzeb odbiorcy. Żeby osiągnąć taki efekt, potrzebujemy Państwa wsparcia.

W wystąpieniach i debacie chcemy uwzględnić najbardziej interesujące Państwa tematy. Dlatego zapraszamy wszystkie rady do włączenia się w przygotowanie planu forum.

Prosimy o nadsyłanie tematów, które Państwa zdaniem powinny zostać poruszone podczas dyskusji i debaty. Na jakie zagadnienia powinniśmy szczególnie zwrócić uwagę?

Każda sugestia będzie dla nas cenną wskazówką. Nadsyłane propozycje zamieścimy na stronie internetowej radypracownikow.info. Dzięki temu każdy będzie mógł sprawdzić, jaki pomysł został zgłoszony. Można będzie również udzielać poparcia już zgłoszonym zagadnieniom. Pozwoli to na ustalenie listy tematów, cieszących się największym zainteresowaniem.

Zapraszamy do współpracy wszystkie rady, również te, które z różnych względów nie będą mogły wziąć udziału w spotkaniu! Niech to będzie naprawdę forum WSZYSTKICH RAD.

adres e-mail do nadsyłania propozycji:

malgorzata.jankowska@grupainspro.pl

Przypominamy, że na zgłoszenia udziału w forum czekamy do 25 maja 2016. Zachęcamy do jak najliczniejszej obecności. Udział w forum jest bezpłatny.

logo fio