Logo Centrum Wspierania Rad Pracowników

Nowe szkolenia dla rad pracowników!

Uwaga! To jest archiwalna aktualność przeniesiona ze starej strony – mogą występować techniczne problemy w sposobie wyświetlania treści

Z uwagi na duże zainteresowanie tematyką szkoleń dla rad pracowników zespół Instytutu Spraw Obywatelskich (INSPRO) podjął decyzje o wznowieniu szkoleń w ramach program Centrum Wspierania Rad Pracowników.

Oferujemy szkolenia otwarte w Łodzi dla zainteresowanych członków rad pracowników z całej Polski. Ponadto organizujemy szkolenia zamknięte dla członków konkretnej rady lub kilku rad pracowników w siedzibie zakładu skąd pochodzi rada.

Szkolenia będzie prowadził nasz ekspert ds. rad pracowników – Piotr Ciompa.

Uwaga! Szkolenia otwarte i zamknięte będą płatne. Niestety nie jesteśmy wstanie organizować szkoleń bezpłatnych, jak to miało miejsce w latach ubiegłych, ponieważ nie udało nam się pozyskać środków finansowych od zewnętrznych sponsorów.

Koszt szkolenia otwartego dla jednej osoby wynosi 490 zł brutto (wystawiamy rachunek).

Koszt szkolenia zamkniętego jest ustalany w zależności od uwarunkowań związanych z organizacją szkolenia dla konkretnej rady pracowników.

Pierwsze szkolenie otwarte odbędzie się 12 września (poniedziałek) w Łodzi, w godzinach 11:00-16:00. Zapewniamy materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia szkolenia, ciepły posiłek oraz kawę i herbatę.

Jedna rada może delegować więcej niż jedną osobę.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 5 września 2011 roku, do godziny 12.00. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Zespół Instytutu Spraw Obywatelskich zaprasza do udziału w szkoleniach szczególnie nowo-powstałe rady i rady, które po wyborach mają nowych członków.

 

Szczegóły na temat szkolenia znajdziecie Państwo TUTAJ.

 

Do pobrania: Formularz zgłoszeniowy. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszenia, a następnie przesłanie mailowo na adres: rady@instytut.lodz.pl  lub faksem na numer: 42 630 17 49.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Joanna Gruszczyńska z Centrum Wspierania Rad Pracowników,

e-mail: joanna.gruszczynska@instytut.lodz.pl, telefon 519-300-649.

 

UWAGA! W przypadku zgłoszenia się na szkolenie mniej niż 5 osób, organizator ma prawo odwołać szkolenie na 6 dni przed terminem szkolenia. Koszt za szkolenie zostanie wówczas w pełni zwrócony.