Logo Centrum Wspierania Rad Pracowników

Rozpoczynamy kolejny rok działań na rzecz rad

Uwaga! To jest archiwalna aktualność przeniesiona ze starej strony – mogą występować techniczne problemy w sposobie wyświetlania treści

Po świąteczno-noworocznym okresie nadszedł czas na podjęcie nowych wyzwań i wytyczenie nowych celów.

Dla Centrum Wspierania Rad Pracowników miniony rok był bardzo pracowity. Podjęliśmy wiele wyzwań, wśród których na czołowe miejsce wybija się przygotowany we współpracy z radami pracowników społeczny projekt nowelizacji ustawy o konsultowaniu i informowaniu. Dziękujemy za Państwa aktywność  i zaangażowanie.

Równie pracowicie zapowiada się nadchodzący 2017 rok. Podobnie jak w trakcie 10. minionych lat Centrum Wspierania Rad Pracowników będzie nadal udzielało konsultacji prawnych, pomagało  radom pracowników w zdobywaniu nowych kompetencji i poszerzaniu wiedzy, przydatnej w prowadzeniu działalności w przedsiębiorstwach.

Pierwszym krokiem w nowym roku będzie wytyczenie na najbliższych 12 miesięcy zadań i celów. Część z nich będzie kontynuacją podjętych wcześniej zobowiązań, ale nie zabraknie również nowych wyzwań.

Już niebawem poinformujemy Państwa o rocznych planach Centrum Wspierania Rad Pracowników.  Zachęcamy rady do zgłaszania uwag i pomysłów, które, Państwa zdaniem, warto wpisać w roczny kalendarz działań.

Uwagi prosimy nadsyłać na adres:

malgorzata.jankowska@grupainspro.pl