Logo Centrum Wspierania Rad Pracowników

To nie żart! Żywność z GMO w polskich sklepach!

Uwaga! To jest archiwalna aktualność przeniesiona ze starej strony – mogą występować techniczne problemy w sposobie wyświetlania treści

Silne rady pracowników są dla nas bardzo ważne. Pracujemy nad tym, by tworzyć warunki sprzyjające ich powstawaniu i rozwojowi.

W 2017 roku działania INSPRO chcemy również w szczególny sposób skupić na naszej kampanii „Wolne od GMO? Chcę wiedzieć!”. Dlaczego? Wyjaśniamy w spocie.

https://youtu.be/mowbVDHuLSE

Domagamy się oznakowania żywności wolnej od GMO. W wyniku naszych nacisków Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi pracuje nad projektem ustawy o znakowaniu żywności wolnej od GMO, który lada chwila ma być gotowy. Opierając się na naszych propozycjach Klub Kukiz’15 również przygotował swój projekt ustawy. To, czy sprawa zakończy się sukcesem, rozegra się w najbliższych miesiącach.

Dlatego prosimy Cię o Twój 1% podatku, aby doprowadzić sprawę do końca. Pomóż nam pilnować rządzących, by wprowadzane zmiany służyły obywatelom, nie interesom partii albo korporacji, np. Bayer, Monsanto.

Masz prawo wiedzieć, w jaki sposób, i z jakich składników, powstała żywność, którą codziennie kupujesz!

Przekaż swój 1% podatku, by oznakować żywność wolną od GMO.

Rozliczając PIT wpisz nr KRS 0000 19 19 28 lub skorzystaj z darmowego programu PIT, który dla Ciebie przygotowaliśmy program-pit.instytutsprawobywatelskich.pl