Logo Centrum Wspierania Rad Pracowników

Członkowie rad pracowników o naszych szkoleniach

Od początku roku przeszkoliliśmy kilka rad pracowników. Cieszymy się, że mogliśmy się spotkać z Państwem na żywo i wesprzeć Państwa w rozwiązywaniu wyzwań związanych z codzienną działalnością w radzie.  

Przytaczamy kilka opinii, które otrzymaliśmy po szkoleniach:

Co było dobrego w programie szkolenia i pracy trenera?:

Fachowe przygotowanie prowadzącego, przygotowane materiały szkoleniowe, przykłady z życia (rada pracowników Enea Ciepło).
Wyjaśnienie podstawowych zagadnień w sposób jasny i czytelny, praktyczne rady i rozwiązania, które pomogą wprowadzić skuteczne metody działania (rada pracowników Proteon Pharmaceuticals).

Co dał Pani/Panu udział w szkoleniu?:

Inne, szersze spojrzenie na sprawy współpracy i integrację rady pracowników i związków zawodowych. Wskazanie możliwości dotarcia do pracowników, wskazanie aktów prawnych do wykorzystania (rada pracowników MPEC Kraków).
Szkolenie pozwoliło mi na wyklarowanie wizji siebie w radzie pracowników, wyznaczenie celów i przybliżyło metody, które mogą pomóc w ich realizacji (rada pracowników Proteon Pharmaceuticals).

Szkolenia prowadzi:

Rafał Górski – absolwent Politechniki Łódzkiej i Uniwersytetu Łódzkiego, Studium Menedżerskiego MiniMBA (Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania), Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych, Akademii Coachingu. Od 2007 roku współtwórca i ekspert Centrum Wspierania Rad Pracowników. Prowadzi szkolenia, coaching i doradztwo. Pracował dla rad pracowników m.in. Volkswagen Group Polska, ORACLE Poland, PGE Energia Odnawialna, Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o., Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o., Lincoln Electric Bester Sp. z o.o., East West Spinnig, GRUPA OŻARÓW S.A., Hochtief Polska S.A. Felietonista Tygodnika Solidarność i tygodnika Wprost.


Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych szkoleń zamkniętych dla rad pracowników – szkolimy zarówno nowe rady, jak i te, które działają już kolejną kadencję. Przykładowe programy szkoleń znajdują się na naszej stronie.

Aby zamówić szkolenie dla rady pracowników w Twojej firmie – skontaktuj się z nami:

Karolina Fijołek-Głowacka
e-mail: karolina.fijolek@grupainspro.pl
tel. 512-132-364