Logo Centrum Wspierania Rad Pracowników

Rusza doradztwo dla rad pracowników

Centrum Wspierania Rad Pracowników zaprasza do skorzystania z bezpłatnego doradztwa w zakresie prawa pracy. Skupiamy się przede wszystkim na pytaniach związanych z funkcjonowaniem rad pracowników i ochroną sygnalistów.

Do dzisiaj wsparliśmy naszą wiedzą ponad 3 000 rad pracowników z całej Polski. Staramy się odpowiadać na Państwa pytania jak najszybciej. Łączymy wiedzę praktyczną i teoretyczną. Wymieniamy doświadczenia na prowadzonych przez nas szkoleniach. Na stałe współpracujemy z Kołem Naukowym Prawa Pracy (KNPP) działającym przy Katedrze Prawa Pracy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Zachęcamy do zadawania pytań i kontaktu telefonicznego lub e-mail: 519 300 646 lub na adres e-mail: rady@instytut.lodz.pl

Jesteśmy dla Was!

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich. Dane będą przetwarzane w celu kontaktu w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych.

Przygotowano w ramach projektu Centrum Wspierania Rad Pracowników dofinansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022–2033.

Logotypy: Komitet Do Spraw Pożytku Publicznego, Narodowy Instytut Wolności, Rządowy Program Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych