Logo Centrum Wspierania Rad Pracowników

Zawieszamy doradztwo dla rad pracowników

Przykro nam to pisać, ale niestety musimy do odwołania zawiesić bezpłatne porady dla rad pracowników.

Od 2007 roku pomagamy radom pracowników i pracodawcom w dialogu i szukaniu najlepszych rozwiązań dla firm. Z naszego bezpłatnego doradztwa przez ten czas skorzystało ponad 700 rad pracowników. Wspieraliśmy Was wiedzą i doświadczeniem. Każdego roku przygotowywaliśmy kilkadziesiąt analiz prawnych we współpracy z Kołem Naukowym Prawa Pracy przy Uniwersytecie Łódzkim. Odbieraliśmy telefony, otrzymywaliśmy zapytania mailowe  – byliśmy do Waszej dyspozycji, wtedy, gdy potrzebowaliście pomocy. Dziś to my potrzebujemy jej od Was. Od Ciebie.

Niestety, ale od wielu lat nie mamy stałego finansowania Centrum Wspierania Rad Pracowników. Na tyle, na ile mogliśmy robiliśmy to społecznie. Zabrakło nam już jednak sił i czasu… Musimy przesunąć energię na działania, które pozwolą nam opłacić rachunki i codzienne funkcjonowanie. W tym roku obchodzimy 18-lecie powstania Instytutu Spraw Obywatelskich, który od samego początku prowadzi Centrum Wspierania Rad Pracowników. Jednym z naszych życzeń – marzeń jest zgromadzenie wokół naszej organizacji Przyjaciół, którzy co miesiąc wesprą nasze działania choćby złotówką.

Prosimy o Twoje wsparcie – to od niego zależy trwałość naszej pracy! Twoja pomoc pozwoli nam przywrócić bezpłatne porady dla rad pracowników!

Chcę wesprzeć prowadzenie Centrum Wspierania Rad Pracowników comiesięczną darowizną

Teraz nie mogę wspierać Centrum Wspierania Rad Pracowników regularnie. Chcę przekazać darowiznę jednorazową

Chcę wesprzeć prowadzenie Centrum Wspierania Rad Pracowników swoim 1,5% podatku. To nic mnie nie kosztuje

Chcę zamówić płatne szkolenie dla rady pracowników, w której działam

Chcę pomóc robiąc zakupy w Internecie

Pamiętaj! Darowizny na rzecz organizacji pozarządowych takich jak Instytut Spraw Obywatelskich można odliczyć od dochodu.

Aby przekazać nam 1% podatku, w deklarację PIT wystarczy wpisać nasz numer KRS: 0000191928.