fbpx

Bezpłatne porady

porady

 

Centrum Wspierania Rad Pracowników od początku swojego istnienia prowadzi BEZPŁATNE DORADZTWO w zakresie prawa pracy. Skupiamy się przede wszystkim na pytaniach związanych z funkcjonowaniem rad. Jaki jest proces przeprowadzania wyborów, w których uzupełniony będzie skład rady pracowników? Co dzieje się z radą, kiedy firmę przejmuje inna spółka? Czy można zmienić stanowisko pracownikowi, w trakcie trwania jego kadencji w radzie? – To tylko niektóre pytania, na jakie szukacie Państwo odpowiedzi.

Do dzisiaj wsparliśmy naszą wiedzą ponad 3000 rad pracowników z całej Polski. Staramy się odpowiadać na Państwa pytania jak najszybciej. Łączymy wiedzę praktyczną i teoretyczną. Wymieniamy doświadczenia na prowadzonych przez nas szkoleniach. Na stałe współpracują z nami: Piotr Ciompa, nasz ekspert, oraz Koło Naukowe Prawa Pracy (KNPP), działające przy Katedrze Prawa Pracy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.
Czekam na Państwa pytania, które można przesyłać do Centrum korzystając z zakładki „Zadaj pytanie Ekspertowi” oraz pisząc maile na adres: rady@inspro.org.pl.

Jesteśmy dla Was!

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz informacje o:
  • zbliżających się terminach szkoleń i spotkań dla rad pracowników
  • odpowiedziach eksperckich na najczęściej zadawane pytania w sprawie rad
  • zmianach w prawie dotyczących rad