fbpx

O nas

Nasze doświadcznie

centrum wspierania rad pracownikow

Centrum Wspierania Rad Pracowników powołaliśmy w 2007 roku. Tuż po wejściu w życie ustawy o informowaniu pracowników i przeprowadzaniu z nimi konsultacji, wprowadzonej w ślad za dyrektywą Unii Europejskiej 2002/14/WE z 11 marca 2002.

Naszym głównym celem jest wspieranie działalności i rozwój rad pracowników. Oferujemy radom szkolenia, doradztwo, spotkania konsultacyjne, konferencje, poradniki, raporty, biuletyn, serwis www. Z naszego wsparcia skorzystało już ponad 3700 osób z 500 rad pracowników.

Szkolenia są kluczowym narzędziem wykorzystywanym w Centrum. Służą one przekazywaniu wiedzy, rozwijaniu umiejętności i kształtowaniu postaw członków rad. Dzięki nim wzmacniamy kapitał społeczny w firmach.

Ekspertami Centrum Wspierania Rad Pracowników są Piotr Ciompa i Rafał Górski specjalizujący się w problematyce rad pracowników. W konsultacjach prawnych na bieżąco pomagają nam członkowie Koła Naukowego Prawa Pracy, działającego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

O działaniach Centrum informowały m.in. Dziennik Gazeta Prawna, Tygodnik Solidarność, portal WszystkoCoNajważniejsze.pl, Dialog. Pismo Dialogu Społecznego. Naszą aktywność na rzecz rad dofinansowywało m.in. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Zespół

Piotr Ciompa

Piotr Ciompa

Rafał Górski

Rafał Górski

Patrycja Kołomańska-Denys

Patrycja Kołomańska-Denys

Małgorzata Jankowska

Małgorzata Jankowska

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz informacje o:
  • zbliżających się terminach szkoleń i spotkań dla rad pracowników
  • odpowiedziach eksperckich na najczęściej zadawane pytania w sprawie rad
  • zmianach w prawie dotyczących rad