Logo Centrum Wspierania Rad Pracowników

Szkolenie dla rad w Krakowie w lutym

Uwaga! To jest archiwalna aktualność przeniesiona ze starej strony – mogą występować techniczne problemy w sposobie wyświetlania treści

Szanowni Państwo,

Zapraszamy serdecznie na kolejne płatne szkolenie skierowane dla rad pracowników. Tym razem odbędzie się w piątek 03 lutego w godzinach 11.00-16.00. Będzie ono miało miejsce w Brama Hostel w Krakowie, ul. Floriańska 55.

Na zgłoszenia czekamy do 20 stycznia, do godziny 15.00 – można przesyłać je faksem na numer: 42 630-17-49 lub mailowo na adres rady@instytut.lodz.pl lub telefonicznie519 300 633 (od 12.00 do 15.00).

Jedna rada pracowników może delegować więcej niż jedną osobę. Jednocześnie zapraszamy osoby nie będące członkami rad pracowników, a zainteresowane powołaniem rady w swoim zakładzie pracy.

Pliki do pobrania:formularz zgłoszeniowy orazinformacja o szkoleniu

UWAGA! W przypadku zgłoszenia się na szkolenie mniej niż 5 osób, organizator ma prawo odwołać szkolenie na 6 dni przed terminem szkolenia. Koszt za szkolenie zostanie wówczas w pełni zwrócony.

UWAGA! Nieobecność na szkoleniu należy zgłaszać do 6 dni roboczych przed terminem szkolenia.W innym wypadku koszty szkolenia nie zostaną zwrócone.

Zespół Centrum Wspierania Rad Pracowników