Logo Centrum Wspierania Rad Pracowników

Właśnie ukazał się biuletyn dla rad pracowników

Uwaga! To jest archiwalna aktualność przeniesiona ze starej strony – mogą występować techniczne problemy w sposobie wyświetlania treści

­

Uprzejmie informujemy, że w ramach projektu "Rady pracowników – efektywne narzędzie zwiększania zaangażowania obywateli w życie publiczne" został wydany pierwszy "Peryskop – biuletyn dla rad pracowników". Można przeczytać w nim m. in. o tym dlaczego rady pracowników ze spółek prawa handlowego powinny bliżej zainteresować się uchwałami zamykającymi rok obrotowy, a także o precedensowym rozstrzygnięciu sądowym dotyczącym rady pracowników spółdzielni mieszkaniowej na warszawskiej Pradze.

Biuletyn, razem z ulotkami i plakatami zostanie wysłany pocztą do wszystkich rad, które zgłoszone zostały przez pracodawców do Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, do października ubiegłego roku (baza rad, do których zostaną wysłane materiały promocyjne, znajduje się na naszej stronie internetowej: https://radypracownikow.info/baza-wiedzy/baza-rad/).

Jeżeli jednak któraś z rad nie otrzyma od nas do końca kwietnia wyżej wymienionych materiałów, bardzo prosimy o kontakt mailowy rady@iso.edu.pl lub telefoniczny – 42 630 17 49.

­